*[verse1]
Krang: Kakva gotiva, tri promila u krvi - tada ne znam ništa u tom stanju mrtav 'ladan ispred stana čekam Hrista. Vikao bi' živela Srbija na trgu Bana Jelačića i svaka seljančica može da bude Angelina Jolie. Ja se anđelima molim jer nemam snage ni da stojim, hodam k'o da džak cementa na leđima nosim. Brate izvini ako za ćao dobiješ laktom po vilici, vidim duplo, sve je mutno k'o u našoj politici. Glava k'o kamen, nekad spavam ko jagnje i na asfaltu. Nekad kružim po gradu k'o tračevi na zapadu. Kad padnu crne misli, pušim k'o lud sine i preteram, pikslu gledam i čekam da se Feniks digne iz pepela. Kad nemam cigare, tad se pajserom sručim na trafiku. Ja se mučim, ljudi gledaju kako puzim na parkingu. Tolk'o pijan da i ako odem po burek u pekaru, ujutru ću opet da imam jebene rupe u sećanju.
*[chorus] Richy:
Hvata me euforija, k'o da je nova godina. S' tri promila komiran, ja se vozam kolima. Mozak mi se blokira, propise sabotira. Sa tri promila komiran, ja se vozam kolima.
*[verse2]
Richy:
Ko se ustvari sve krije iza te misterije u kraju? Ko se prepije te vozi relije po kraju? Ko je u stanju to jednom danju da frapira Tanjug? Kome BIA iz kombija mora da prati putanju? To je KRANG - nema mere kad deprimira stopere. KRANG - pravi nered dok eskivira potere... Zato bi stanje napeto bilo kao kišobran svaki put kada bi Krang sa pivom priš'o za volan. Valjano oduzet od pića, valja ket pored vrtića. Ne osvaja buketom već paketom pornića. Po kraju kruže patrolama, vesti dana su da deca van plana i programa ostaju duže u školama. Uvek je bez kinte, zato jedino i jebe na finte. U stanju da zadnju paru sjebe na Inter, on je mnogo toga - al' nije spreman da bude sponzor, neko ima šiber, Krang na primer nema ni prozor.
*[chorus]
Hvata me euforija . . .
*[verse3]
Krang: Majko mila, s tri promila u krvi sam otkrio šta je nirvana. Srećan i radostan k'o da će noćas da padne Tirana. Paranoičan k'o da sam u bazenu s' dvesta dvaes' pirana, k'o da sam zarobljen u RPG igri bez mape i plana. Tad tripujem da sam jači od dva Seagal-a i tri Lenoksa, vrištim k'o deca kad vide zvezde CITY RECORDSa. Često sam nervozan, nesnosan kad se rave prave važne, roknem apsent pa kozi mesto žvake slažem basne. Jedva budan i svestan, vozim i kad mi krivuda cesta mogu da povećam brzinu na dvesta i ugasim svetla. Jel Krang blesav? Richy: Pijan za dva alko testa, deo Oktobar festa ostavlja bez teksta. Krang: Uveče krenemo putem naše malene provincije, mrtve pijane ujutu ima da nas nađete kod Inđije. U autu više pića od Capone-a u vreme prohibicije, jebeš zakonske odredbe, moram da pobegnem od milicije.
*[chorus 2x]
Hvata me euforija. . .
|
|